O nas

Sklep z herbatą otwarto przy ulicy Szerokiej 20 w Żorach w lipcu 2001 roku, u jego boku 11 lat później powstała herbaciarnia. Drzwi do sklepu i drzwi do herbaciarni wprowadzają do wzajemnie przenikających się światów aromatu herbaty, kawy, korzeni, czekolady i domowego ciasta.

Naturalne ciepło wnętrza i wewnętrzne ciepło osób odwiedzających to miejsce sprawiło, że po dwóch stronach szafy nie wypada, ale też nie warto się spieszyć, być krzykliwym, kłótliwym i niespokojnym.

Herbaciarnia

To miejsce zwyczajnie i naturalnie zachowuje dla wszystkich, a także dla siebie, należną uwagę, cierpliwość, i serdeczność. Odbywa się tutaj wiele dobrych spotkań, przyjaznych rozmów znanych i nieznanych sobie ludzi. Szanujemy dobry smak, lubimy piękno, prostotę i szczerość. W tym miejscu czas zwalnia swój bieg, a my unikamy wiecznej pogoni, dzięki czemu herbata smakuje lepiej, a rzeczy zwykłe i codzienne nabierają blasku.

Produkty

Naszą inspiracją jest las, łąka i ogród i wszystkie ich obrazy malowane wiosną, latem, jesienią i zimą. Doceniamy każdy czas, jego piękno i smak znajdziecie na naszych stołach. W tym miejscu można również nabyć wszelkie sprzęty i dodatki służące domowej herbacie i kawie, w dobrym gatunku i dobrej cenie. Nabyte zaś cuda, potrafimy z szykiem i smakiem zapakować dla Waszej i naszej przyjemności.

Kawy

Nasze kawy nie są aromatyzowane syropami. Ziarna nabierają aromatu w trakcie palenia, podczas którego są nakrapiane olejkami.

Ekologia

Większość naszych produktów pakujemy w papierowe, ekologiczne torby. Część opakowań w których dostajemy towar otrzymuje drugie życie dzięki sprawnym rękom naszych dziewczyn, które przetwarzają je na pudełka na prezenty, a dekorujemy je sezonowymi, suszonymi naturalnymi ozdobami.

Pani Janeczka

Ciepła i serdeczna, o herbacie wie wszystko. To ona zapełniła starą parterową kamieniczkę antykami i przedmiotami z duszą, tworząc sklep i herbaciarnię.

Potrzebujesz pomocy?

Masz pytania odnośnie naszych produktów bądź usług? Szczegóły jak się z nami skontaktować znajdziesz w zakładce KONTAKT.